Usługi

Nasze usługi

Montaż bram

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Wiśniowski. Najpierw wybierz swoją bramę – brama segmentowa, brama ocieplana, brama roletowa, brama rozwierna, brama uchylna, bramy przemysłowe. Robimy pomiar, czekamy , montaż,  gwarancja do bramy i się nie znamy.

Montaż drzwi

Najpierw demontujemy stare futryny. Potem montujemy nowe ościeżnice, zawiasy, zakładamy skrzydło i gotowe. Do wyboru ościeżnice stałe i regulowane.

Cyklinowanie podłóg

Parkiety są szlifowane, usuwane są stare  nawierzchnie i warstwy lakieru, brud czy nieregularne fragmenty drewna. To wszystko osadza się w mieszkaniu .  Na szczęście używamy maszyn bezpyłowych, które od razu zbierają wszelkie nieczystości. Potem tylko nakładamy lakier lub olej i gotowe.

Układanie podłogi

Kładziemy na podłogę co chcesz. Deski, panele, parkiety , terakotę. Chcesz super podłogę? Odwiedź nasz sklep. Najlepsze parkiety – drogo !

Montaż okien

Kompleksowy montaż okien. Zajmujemy się montażem nowych okien i jednocześnie demontujemy stare jeśli jest taka potrzeba. Wykonujemy wszystkie niezbędne pomiary minimalizując ryzyko błędu. Każdy wymiar wyceniamy indywidualnie.

Montaż okien dachowych

Zajmujemy się również montażem okien dachowych.

Montaż rolet i żaluzji

Najpierw wybierz interesujący cię modeli typ – rolety dzień i noc, plisy , żaluzje , moskitiery. Pomiar, zamówienie rolet, czekamy około 2-3 tygodnie, montujemy i dziękuję do widzenia.

Wykończenia wnętrz

Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz i remontami. Skuwanie starych tynków i płytek, wyburzenia rozbiórki, tynkowanie, malowanie, szpachlowanie i tym podobne. Świadczymy usługi dla klientów z Mrągowa, Olsztyna, Giżycka, Mikołajek, Kętrzyna i okolic.