Usługi

Panda Color - Zakres realizacji naszych usług – Mrągowo, Olsztyn, Giżycko, Mikołajki, Kętrzyn.

Montaż bram

Brama to bardzo ważny element każdej posesji. Musi być solidnie zainstalowana, aby gwarantowała funkcjonalność i pełne bezpieczeństwo użytkowe. Zajmujemy się montażem bram wejściowych, segmentowych, ocieplanych i roletowych.

Zakres naszych prac obejmuje również instalację bram rozwiernych, uchylnych oraz przemysłowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, osiągnęliśmy status oficjalnego dystrybutora rozwiązań renomowanej firmy Wiśniowski.

Montaż bramy wykonujemy kompleksowo. Mierzymy wejście, tworzymy szkic, dobieramy odpowiednie komponenty i wcielamy solidny projekt w życie.

Montaż drzwi

Drzwi wejściowe to gwarant bezpieczeństwa każdego domu. Solidne skrzydło drzwiowe, uzupełnione wytrzymałym systemem zamykania, zabezpiecza pomieszczenie przed ingerencją osób nieuprawnionych. Drzwi stanowią również ważny element dekoracyjny i izolacyjny obiektu.

Od wielu lat wykonujemy profesjonalny montaż drzwi dbając przy tym o każdy szczegół. Demontujemy stare skrzydła wraz z futrynami, a jeśli klient sobie, dokonujemy również ich wymiany.

Dojeżdżamy do zamawiającego, mierzymy odległości, przywozimy ościeżnice stałe lub regulowane. Instalujemy zawiasy, zakładamy skrzydło i dokładnie regulujemy jego ruch.

Cyklinowanie podłóg

Parkiet drewniany, podczas normalnego użytkowania, z czasem traci na swoim kolorycie. Wierzchnia warstwa drewna staje się matowa, a lakier traci swoje właściwości zabezpieczające. Podłoga zaczyna się ścierać, generując kurz osadzający się w mieszkaniu. Aby zapobiec takim zjawiskom, należy wykonać profesjonalne cyklinowanie podłóg.

Zajmujemy się realizacją takich prac, dbając o każdy ich element składowy. Szlifujemy stary parkiet, usuwamy zużytą nawierzchnię wraz z lakierem, oczyszczamy posadzkę z brudu. Następnie cyklinujemy podłogę przy użyciu nowoczesnych maszyn bezpyłowych i zabezpieczamy posadzkę lakierem lub olejem.

Układanie podłogi

Zastanawiasz się nad wymianą podłogi w swoim mieszkaniu lub pomieszczeniu firmowym? Jesteś w bardzo dobrym miejscu. Nasza zgrana ekipa remontowa dokona wszystkich wymaganych prac związanych z układaniem podłóg w budynkach. 

Bez względu na to, czy preferujesz posadzkę parkietową, panele winylowe, czy chcesz położyć terakotę – możesz zwrócić się do nas z zapytaniem o realizację. Zachęcamy także do zapoznania się z asortymentem dostępnym w katalogu.

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór materiałów podłogowych. Wykonujemy posadzki wszystkich dostępnych typów, zarówno ekonomicznych, jak i tych najbardziej luksusowych.

Montaż okien

Odpowiednio zamontowane okna gwarantują odpowiednią izolację cieplną i akustyczną w pomieszczeniu. Wiemy, jak się zabrać do ich profesjonalnego montażu w Twoim domu lub firmie.

Instalacji elementów okiennych dokonujemy całościowo, dbając o każdy element. Sprawdzamy stan okiennic i ścian, wykonujemy szczegółowe pomiary. Na życzenie klienta demontujemy stare okna, zabierając zbędne fragmenty ze sobą.

Mierzymy otwory okienne za pomocą profesjonalnych narzędzi sprawdzających. Minimalizujemy ryzyko błędu tam, gdzie jest to tylko możliwe. Cechuje nas fachowe, indywidualne podejście do każdej sprawy.

Montaż okien dachowych

Montaż okien dachowych wymaga dużej precyzji prac i eksperckiego podejścia do tematu. Element dachowy jest bowiem przez większość czasu narażony na działanie niekorzystnych zjawisk atmosferycznych. Silny deszcz czy topniejący śnieg szybko uwydatni wszystkie wady nieprofesjonalnych instalacji okiennych. Dokonujemy montażu okien dachowych, uwzględniając pełen zakres robót wykonawczych.

Mierzymy, tworzymy otwory w pokryciu, instalujemy ramę izolacyjną oraz kołnierz uszczelniający. Dzięki naszym pracom okno będzie odpowiednio zamontowane, zadowalająco szczelne i zapewni realną izolację termiczną pomieszczenia.

Montaż rolet i żaluzji

Rolety spełniają funkcje ochronne, zabezpieczające, izolacyjne i dekoracyjne. Są także elementem zwiększającym prywatność domowników. Nic dziwnego, że coraz większa liczba osób decyduje się na ich zakup. Montaż rolet i żaluzji może być jednak problematyczny dla niedoświadczonego użytkownika. Muszą być one idealnie dopasowane do okien, solidnie przymocowane i odpowiednio wymierzone. Dla nas to nie problem.

Wybierz interesujący Cię model, np. roletę dzień i noc, żaluzje czy moskitery – a my zajmiemy się resztą. Przyjedziemy, wymierzymy i za kilkanaście dni zjawimy się ponownie z gotowymi produktami, by zainstalować je w Twoim mieszkaniu.

Wykończenia wnętrz

Odświeżenie mieszkania to bardzo dobry pomysł, jeśli mamy akurat nieco wolnej gotówki. To swojego rodzaju inwestycja, dzięki której zyskamy większy komfort przebywania w pomieszczeniu. Nie każdy remont musi się jednak kończyć sukcesem, szczególnie gdy wykonawcy nie podchodzą do tego typu prac w sposób profesjonalny.

U nas to nie do pomyślenia. Jako ekipa remontowa wykonujemy wszystkie prace remontowe, które zostaną nam zlecone przez klienta. Kujemy tynki, wymieniamy płytki w pomieszczeniach, wyburzamy ściany, wstawiamy nowe.

Oprócz dużych prac remontowych dbamy także o wykończenia. Malujemy, szpachlujemy, kładziemy tapety, układamy mozaiki.