Drzwi

Urządzimy Ci dobry montaż. Lider na mazurskich salonach. Posiadamy drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, antywłamaniowe, drewniane, stalowe, aluminiowe. Wykonamy pomiar i montaż.

Okna

Pomożemy Ci wybrać odpowiednie okna, a potem je zamontujemy. W ofercie okna PCV, okna drewniane, okna dachowe. Jesteśmy dystrybutorem tylko Polskich produktów. Najwyższa jakość budowy profilu okiennego oraz pakiet 3 a nawet 4 szybowy zapewniają doskonałą ochronę termiczną i akustyczną .Dla osób ceniących ekologiczne produkty proponujemy okna i drzwi drewniane również do budownictwa pasywnego. Mamy możliwość wykonania stolarki okiennej i drzwiowej do budynków objętych nadzorem konserwatora zabytków, zachowując ich pierwotne wzornictwo.

Bramy

Od małych bram garażowych chroniących Twoje auto po wielkie bramy przemysłowe. Posiadamy bramy segmentowe, roletowe, rozwierne, uchylne , harmonijkowe.

Podłogi

Poczynając od pomiarów wilgotności wylewek, drewna, powietrza oraz twardości i równości wylewek poprzez przygotowywanie powierzchni, układanie parkietu, mozaiki, podłóg z desek i podłóg egzotycznych. Kończąc na bezpyłowym szlifowaniu i polerowaniu oraz pracach wykończeniowych: montażu listew przypodłogowych, lakierowaniu i olejowaniu podłóg drewnianych. Zajmujemy się również uzupełnianiem, renowacją i odnawianiem starych parkietów podłóg i schodów drewnianych.

Kompleksowe remonty

Oprócz wykończeń wnętrz w naszej ofercie znajdą Państwo także kompleksowe remonty domów, mieszkań, łazienek, pokoi.

Inne usługi

Nie znalazłeś tu czego potrzebujesz ? Może po prostu nam to umknęło i zapomnieliśmy umieścic to na liscie. Zadzwoń do nas. Na pewno znajdziemy rozwiązanie
Kontakt