drzwi-wewnetrzne-classen-pol-traffic-model-3

Drzwi

Urządzimy Ci dobry montaż. Lider na mazurskich salonach. Posiadamy drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, antywłamaniowe, drewniane, stalowe, aluminiowe. Wykonamy pomiar i montaż.

Okna

Pomożemy Ci wybrać odpowiednie okna, a potem je zamontujemy. W ofercie okna PCV, okna drewniane, okna dachowe. Jesteśmy dystrybutorem tylko Polskich produktów. Najwyższa jakość budowy profilu okiennego oraz pakiet 3 a nawet 4 szybowy zapewniają doskonałą ochronę termiczną i akustyczną .Dla osób ceniących ekologiczne produkty proponujemy okna i drzwi drewniane również do budownictwa pasywnego. Mamy możliwość wykonania stolarki okiennej i drzwiowej do budynków objętych nadzorem konserwatora zabytków, zachowując ich pierwotne wzornictwo.
3d3a89200602efeab05628a593226c83
g13669134399

Bramy

Od małych bram garażowych chroniących Twoje auto po wielkie bramy przemysłowe. Posiadamy bramy segmentowe, roletowe, rozwierne, uchylne , harmonijkowe.

Podłogi

Poczynając od pomiarów wilgotności wylewek, drewna, powietrza oraz twardości i równości wylewek poprzez przygotowywanie powierzchni, układanie parkietu, mozaiki, podłóg z desek i podłóg egzotycznych. Kończąc na bezpyłowym szlifowaniu i polerowaniu oraz pracach wykończeniowych: montażu listew przypodłogowych, lakierowaniu i olejowaniu podłóg drewnianych. Zajmujemy się również uzupełnianiem, renowacją i odnawianiem starych parkietów podłóg i schodów drewnianych.
wooden-floor
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kompleksowe remonty

Oprócz wykończeń wnętrz w naszej ofercie znajdą Państwo także kompleksowe remonty domów, mieszkań, łazienek, pokoi.

Inne usługi

Nie znalazłeś tu czego potrzebujesz ? Może po prostu nam to umknęło i zapomnieliśmy umieścic to na liscie. Zadzwoń do nas. Na pewno znajdziemy rozwiązanie
Kontakt
Construction-Management-by-Nationwide-Consulting-LLC-3